• Adres: Sakarya Mah. 1895 Sok. Liya Marin Sitesi 1
    A-B Apart. Dış Kapı No:9/CA - İskenderun/HATAY

  • Telefon: +90 (326) 613 24 69
    info@byzgrup.com.tr

Danışmanlık

ANTİ-ROLL OVER EĞİTİMİ

Anti-Roll Over eğitiminde ki amaç, her koşulda sürücü ve araç üzerindeki olumsuz durumlara rağmen uygun araç kullanma becerisini artırmaktır. Bu konuda kurumumuz sizlere en iyi eğitimi verebilmek için Avrupa standartlarında eğitim hizmeti sunmakta ve yaşanabilecek kazaların önüne kaliteli bir eğitim ile geçmenize yardımcı olmaktadır.


Bu konuda yılların tecrübesi ve yetkinliği ile Anti-Roll Over eğitimi için bize gelerek sizde eğitim hizmetlerimizden yararlanabilir ve uzmanlarımız ile birebir eğitim ile kendinizi bu konuda geliştirebilirsiniz.


Ağır araçlarda yaşanabilecek en tehlikeli durum olarak kabul edilen yan yatma ve devrilme gibi durumlar için, hangi sürüş davranışlarının neden olduğunu eğitimlerimizde sürücülere uygulamalı olarak gösterilmektedir.

KATILIMCININ TEMEL KAZANIMLARI

Sürücünün uygulamalı eğitimde yaptığı alıştırmalar sonucu kendisinin ve kullandığı taşıtın limitlerini, kayma ve devrilme dinamiklerini öğrenmek; defansif sürüş bilinci pekiştirmek.

 

Virajda düşük hızlarda dahi aracın devrilebileceğini tecrübe etmek, bu sınırlara gelmeden güvenli araç kullanımını öğrenmek.

 

Beklenmedik bir tehlike ile karşılaşıldığında direksiyon vasıtası ile tehlikeden kaçmak veya fren yaparak aracı yavaşlatmak, güvenli bir halde tehlikeden kaçmak uygulamalarını tecrübe etmek.

 

Böyle bir durumla karşılaşmamak için gerekli öngörülü sürüş bilgilerine sahip olmak.

 

Islak ve kuru zeminde aracın zemine tutunması ile ilgili farklılıkları tecrübe etmek.

 

Zemini ıslak bir virajda aracın savrulması durumunda güvenli davranışı öğrenmek, bu savrulmanın olmaması için gerekli öngörülü sürüş bilgilerine sahip olmak.

Biz Sizi Arayalım